BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


VISOJE LIETUVOJE SKELBIAMAS KARANTINAS NUO 2020 M. LAPKRIČIO 7 D. 00:00 VAL. IKI 2021 M. GEGUŽĖS 31 D. 24:00 VAL.
2021 m. Balandžio 09 d.

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas prašo ministerijai pavaldžių įstaigų, socialinių partnerių, savivaldybių žemės ūkio skyrių specialistų ir bendruomenių vyresniems kaip 65-erių žmonėms padėti apsispręsti ir atvykti į vakcinavimo nuo COVID-19 centrus.

„Tik nuo visų mūsų pastangų priklauso, kaip greitai grįšime į įprastą ikipandeminį gyvenimą. Šią savaitę sulaukus rekordinės „Pfizer-BioNTech“ vakcinų nuo COVID-19 siuntos, paskiepyti jau galima visus senjorus nuo 65-erių. Todėl prašau visų ūkininkų ir jiems atstovaujančių organizacijų, savivaldybių žemės ūkio skyrių specialistų ir, žinoma, bendruomenių, pagalbos padėti atokiau gyvenantiems ar negalintiems atvykti iki vakcinavimo punktų. Kartais reikia tiek nedaug – pakalbinti senjorus, o sužinojus, kad jie nori skiepytis – padėti pasiekti vakcinavimo centrą. Mūsų abejingumas gali kainuoti gyvybę kuriam nors bendruomenės nariui, o mums patiems – žinojimą, kad jam nepadėjome. Kiekvienas iš mūsų galime, o ir privalome prisidėti prie pandemijos suvaldymo. Tuo labiau, jau turime vienintelį ginklą kovai su mirtina liga – skiepus“, –  kviečia padėti šalia esantiems senjorams žemės ūkio ministras.

 

Šaltinis: zum.lrv.lt
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-22