Korona STOP Korona STOP
Registruokis savo vakcinai čia
TURITE KLAUSIMŲ? GERAI!
Visus atsakymus rasite čia: www.koronastop.lt/vakcina
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


SVARBU: Omikron atmainos atvejai jau nustatyti Lietuvoje. Saugokime save ir kitus! Išsamiau
2021 m. Lapkričio 03 d.

Atsižvelgdama į Latvijos prašymą ir siekdama prisidėti prie kovos su COVID-19 pandemija bei jos sukeltų padarinių šalinimo, Vyriausybė priėmė nutarimą dėl humanitarinės pagalbos Latvijai – skirs 201 240 vnt. farmacijos bendrovės Pfizer, Inc. „Comirnaty“ vakcinos dozių.

„Lietuva ne tik tęsia paramą trečiosioms šalims kovoje su COVID-19 pandemija donuodama vakcinas, bet ir padeda artimiausiai kaimynei. Tik veikdami išvien ir padėdami kuo daugiau žmonių pasaulyje pasiskiepyti, pandemiją įveiksime greičiau“, – sako Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Lietuva jau padovanojo 455,9 tūkst. „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcinos dozių Ukrainai, Moldovai, Sakartvelui, Armėnijai ir Taivanui, dar 60 tūkst. šios vakcinos dozių skirta Tadžikistanui. Armėnijai taip pat buvo skirta 50 tūkst. „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) vakcinos dozių. 188,7 tūkst. „Vaxzevria“ vakcinos dozių buvo skirta Vietnamui.

Lietuva ir toliau dvišališkai ir per COVAX mechanizmą prisidės prie „Europos komandos“ (angl. Team Europe) iniciatyvos – globalių Europos Sąjungos pastangų suvaldyti pandemiją.

Šaltinis: lrv.lt
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-18