Korona STOP Korona STOP
Registruokis savo vakcinai čia
TURITE KLAUSIMŲ? GERAI!
Visus atsakymus rasite čia: www.koronastop.lt/vakcina
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


NUO 2021 M. LIEPOS 1 D. LIETUVOJE – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOJI SITUACIJA
2021 m. Spalio 13 d.

Toliau tęsdama paramą trečiosioms šalims kovoje su COVID-19 pandemija, Vyriausybė priėmė nutarimą skirti Tadžikistanui 60 000 kompanijos „AstraZeneca“  gaminamos vakcinos „Vaxzevria“ dozių.

„Lietuvos Vyriausybė, kaskart priimdama sprendimą dovanoti vakcinų jų stokojančioms šalims, demonstruoja solidarumą ne vien žodžiais. Tikiu, kad tik veikdami išvien ir padėdami kuo daugiau žmonių pasaulyje pasiskiepyti, pandemiją įveiksime greičiau“,  – sakė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Taip pat iš Vyriausybės rezervo Sveikatos apsaugos ministerijai skirta 30 000 eurų šios humanitarinės pagalbos siuntos gabenimo išlaidoms padengti.

Lietuva jau padovanojo 200 000 „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcinos dozių Ukrainai, Moldovai, Sakartvelui ir Armėnijai bei 255 900 dozių – Taivanui. Dar 50 000 kompanijos „Moderna“ vakcinos dozių buvo padovanota Armėnijai.

Lietuva ir toliau prisidės prie Europos komandos iniciatyvos – globalių ES pastangų suvaldyti pandemiją. ES valstybės narės dalijasi vakcinomis su trečiosioms šalims per COVAX priemonę, kuri padeda vakcina apsirūpinti mažas ir vidutines pajamas gaunančioms šalims, arba dvišaliu pagrindu per ES vakcinų dalijimosi mechanizmą.

Šaltinis: lrv.lt
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-22