Korona STOP Korona STOP
Registruokis savo vakcinai čia
TURITE KLAUSIMŲ? GERAI!
Visus atsakymus rasite čia: www.koronastop.lt/vakcina
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


NUO 2021 M. LIEPOS 1 D. LIETUVOJE – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOJI SITUACIJA

Dažniausiai užduodami klausimai

Skiepytis sustiprinančiąja doze anksčiau gali pacientai, kurie serga lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistiniais preparatais. 

Kiti asmenys turėtų palaukti, kol sueis nustatytas 180 dienų terminas. Nustačius žemą antikūnų titrą, jaudintis nereikėtų – imunitetą sudaro ne tik antikūnai, bet ir ląstelinis imunitetas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Antikūnų tyrimas prieš skiepijimąsi sustiprinančiąja trečiąja doze nėra būtinas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Galimybių pasas ir ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas po pilnos vakcinacijos galioja neribotą laiką, todėl sustiprinančioji vakcinos dozė šių dokumentų galiojimui įtakos neturi.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Pasiskiepijus sustiprinančiąja doze, informacija apie tai generuojama ir Galimybių pase bei ES Skaitmeniniame COVID pažymėjime, tačiau jų galiojimo sąlygos nesikeičia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į vakcinų suformuoto imuniteto trukmės tyrimus, Europos vaistų agentūros ir Lietuvos ekspertų rekomendacijas. 

Šiuo metu laukiama daugiau duomenų dėl „Spikevax“ vakcinos naudojimo revakcinacijai ir išvadų dėl gamintojo siūlymo sustiprinančiajai dozei naudoti tik pusę įprastos vakcinos dozės veikliosios medžiagos. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Registruotis sustiprinančiajai vakcinos dozei galima internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos trumpuoju telefono numeriu 1808. 

Vakcinuotis taip pat galima pas šeimos gydytoją. Norėdami sužinoti, ar jų asmens sveikatos priežiūros įstaiga vykdo skiepijimą nuo COVID-19 ligos, gyventojai turėtų kreiptis į įstaigos registratūrą. 

Medikų ir rizikos grupių pacientų vakcinaciją organizuoja gydymo įstaigos, globos įstaigų darbuotojų ir gyventojų – atitinkamos globos įstaigos. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19

Sustiprinančiąja vakcinos doze gali skiepytis visi gyventojai nuo 18 metų, kuriems po pilnos vakcinacijos praėjo daugiau nei 180 dienų. 

12 metų ir vyresniems pacientams, kurie serga lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistiniais preparatais, sustiprinančioji vakcinos dozė skiriama anksčiau – praėjus ne mažiau kaip 28 dienoms nuo antrosios COVID-19 vakcinos dozės suleidimo dienos. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-09