Korona STOP Korona STOP
Registruokis savo vakcinai čia
TURITE KLAUSIMŲ? GERAI!
Visus atsakymus rasite čia: www.koronastop.lt/vakcina
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


SVARBU: Omikron atmainos atvejai jau nustatyti Lietuvoje. Saugokime save ir kitus! Išsamiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvienas grįžtantis ar į ją atvykstantis keliautojas turi ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios elektroniniu būdu užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildydamas anketą. Gautą registracijos patvirtinimą – QR kodą – keleivis turi pateikti lipdamas į lėktuvą, keltą, autobusą arba traukinį, o keliaujantys nuosavu transportu – NVSC specialistams ar kitiems pareigūnams pasienio kontrolės punkte ar keleivių kontrolės punkte.

Grįžus / atvykus iš užsienio Lietuvoje taikomi tyrimo ir saviizoliacijos reikalavimai. Konkretūs reikalavimai nurodomi kiekvieną penktadienį atnaujinamame paveiktų šalių sąraše.

Tyrimo ir izoliacijos reikalavimai netaikomi asmenims, turintiems gydymo įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmens skiepijimas viena iš nurodytų vakcinų („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“, „Spikevax“,  „Vaxzevria“) yra baigtas ir praėję ne mažiau kaip 14 dienų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-18
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-10