BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Nuo 2022 m. gegužės 1 d. keliautojams, atvykstantiems į Lietuvą iš bet kurios pasaulio šalies, netaikomi jokie su COVID-19 valdymu susiję reikalavimai: nebereikia prieš kelionę atlikti COVID-19 testo, net jei asmuo nėra persirgęs ar vakcinuotas, nereikia pildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketos, taip pat neribojamas atvykimas užsieniečiams.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-02

Savikontrolės greitojo antigeno testo pagrindu negali būti išduodamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas. Norėdami gauti šį dokumentą, gyventojai turi gauti gydytojo siuntimą ir atvykti ištyrimui (ligos patvirtinimui) į gydymo įstaigą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-16

Bendrą informaciją apie šalyse galiojančius reikalavimus keliautojams galima rasti https://keliauk.urm.lt/ arba https://reopen.europa.eu/lt. Čia galima rasti kiekvienos šalies nacionalines taisykles, su kuriomis būtina susipažinti vykstant į svečią šalį. 

Taip pat informacijos galite ieškoti šalies, į kurią vykstate, ambasados ar atstovybės interneto svetainėje. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-17

Asmenys, vykstantys į užsienį, atlikti PGR tyrimus savo lėšomis galės įstaigose, kurias galite rasti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-02
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-18